Kapela

Melodikum

Popis:

POCTIVÁ SHOW

Kapela MELODIKUM je synonymem kvalitní a stoprocentně živé produkce bez playbacků a doprovodů, s moderním duchem a vyladěným playlistem. Rozhodně se nejedná o čerstvě slepenou partu, ale o sehraný tým profíků, který vždy udělá maximum pro to, aby měla i vaše událost grády! 

Přirozenou součástí show je i aktivní komunikace s publikem.

VYLADĚNÝ PLAYLIST

Během večera uslyšíte nesmrtelnou českou klasiku, ale i řadu aktuálních hitů ze světových hitparád včetně těch, o kterých se mnozí domnívají, že jsou v podání živé kapely prakticky nehratelné. A funguje to výborně! Jedná se o osvědčenou show, která pravidelně baví publikum mnoha věkových skupin při nejrůznějších příležitostech. 

KOMPLETNÍ TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

Pro záruku kvality a skvělého zážitku vždy doporučujeme využít ozvučení z nabídky kapely. V rámci výhodných balíčků získáte i osvětlení, LED obrazovky a další služby prvotřídní kvality za atraktivní ceny, poměr cena / výkon za to rozhodně stojí! Profesionální a vstřícný přístup je i v případě techniky naprostou samozřejmostí. 

ZVÝHODNĚNÉ DOPRAVNÉ PRO JIŽNÍ ČECHY

Domovským městem kapely MELODIKUM jsou České Budějovice, Jihočeši jistě ocení zvýhodněné dopravné na prvních 100 kilometrů. Pokud to ovšem rozpočet dovolí, MELODIKUM za Vámi vyrazí i za hranice Jihočeského regionu. 

SLOŽENÍ

2x zpěv, elektrická kytara, baskytara, klávesy, bicí